Robert Pattinson ma zagrać w ”Igrzyskach śmierci”.

Robert Pattinson

materiały prasowe

Robert Pattinson prawdopodobnie zagra w sequelu Igrzysk śmierci. Gwiazdor Zmierzchu dostał właśnie taką propozycję od producentów. Bardzo chcą, aby wystąpił w drugiej części tej trylogii. Premiera filmu ma odbyć się w listopadzie…przyszłego roku.

Interesujące, że już teraz zbierana jest ekipa do tego filmu. Może obawiają się, że taki talent jak Pattinson dostanie inne propozycje, więc chcą go jak najszybciej zachować dla siebie. Drugą część Igrzysk śmierci wyreżyseruje Francis Lawrence, znany z filmu Woda dla słoni, w którym głównego bohatera zagrał właśnie Pattinson.

Catching Fire (W pierścieniu ognia) to tytuł sequelu, adaptacji 2. części sagi Suzanne Collins. Główni bohaterowie Katnissi i Peeta po zwycięstwie w igrzyskach wezmą udział w obowiązkowym Tournee Zwycięzców. Jednak w tym samym czasie dojdzie do rozruchów w odpowiedzi na wygraną. To oczywiście nie spodoba się Kapitałowi…Będzie zemsta? 

Jeśli już nie możecie doczekać się tego filmu i pragniecie zobaczyć Pattinsona na dużym ekranie to zachęcamy Was do obejrzenia jego nowego filmu. W przyszłym miesiącu do kin wchodzi Cosmopolis Davida Cronenberga.

Ciekawe, czy ponownie sprawdzi się duet Pattinson – Lawrence. Macie ochotę na kolejną część Igrzysk śmierci? Podobała Wam się pierwsza?

Pattinson

Twitter

Catching fire

materiały prasowe

REKLAMA
Kristen Stewart

Obszerny wywiad Kristen Stewart dla Vogue.

Christina Aguilera

Christina Aguilera lubi swoją obecną figurę.

Mila Kunis i Ashton Kutcher

Mila Kunis i Ashton Kutcher mają wspólnego psa.

Spring Breakers

Wielkie chwile Seleny Gomez.

Usain Bolt

Usain Bolt zmieni dyscyplinę?

Lana Del Rey

Lana Del Rey myśli o karierze filmowej.

Lady Gaga

Lady Gaga ma nowy tatuaż.

Jennfier Aniston

Jennifer Aniston poszukuje projektanta sukni ślubnej.

Twój komentarz

Twój e-mail nie będzie widoczny.
* - pola opcjonalne.